| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Orange & Pink |
| Afmetingen | 85 x 61 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Spanning | 12V |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Never Stop Exploring
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Never Stop Exploring
€560 Oorspronkelijke prijs was: €560.€336Huidige prijs is: €336.
€560 Oorspronkelijke prijs was: €560.€336Huidige prijs is: €336.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Laat je muren oplichten met avontuur! Onze “Never Stop Exploring” LED neon lamp is het perfecte neon sign voor avonturiers!
De LED neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Orange & Pink |
| Afmetingen | 85 x 61 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Spanning | 12V |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Playstation Icons
-
€228Oorspronkelijke prijs was: €228.€137Huidige prijs is: €137.
-
- -40%
LED Neon Sign Paradise
-
€531Oorspronkelijke prijs was: €531.€319Huidige prijs is: €319.
-
- -40%
LED Neon Sign Hello Gorgeous
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
-
- -40%
LED Neon Sign Focus
-
€249Oorspronkelijke prijs was: €249.€149Huidige prijs is: €149.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.