| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Ice Blue |
| Afmetingen | 100 x 49 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Spanning | 12V |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Treat Yourself
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Treat Yourself
€650,00 Oorspronkelijke prijs was: €650,00.€390,00Huidige prijs is: €390,00.
€650,00 Oorspronkelijke prijs was: €650,00.€390,00Huidige prijs is: €390,00.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Treat Yourself!
Gun jezelf een dagelijkse dosis verwennerij met ons ‘Treat Yourself’ LED Neon sign. De heldere verlichting en de uitnodigende tekst tillen je humeur naar een hoger niveau.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever dit neon sign in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Ice Blue |
| Afmetingen | 100 x 49 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Spanning | 12V |
| Garantie | 2 jaar |
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Rock N Roll
-
€620,00Oorspronkelijke prijs was: €620,00.€372,00Huidige prijs is: €372,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Let’s Party
-
€300,00Oorspronkelijke prijs was: €300,00.€180,00Huidige prijs is: €180,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Hello Gorgeous
-
€290,00Oorspronkelijke prijs was: €290,00.€174,00Huidige prijs is: €174,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Dress to Impress
-
€470,00Oorspronkelijke prijs was: €470,00.€282,00Huidige prijs is: €282,00.




