| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Lavarood |
| Afmetingen | 36 x 24 x 2 cm |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Aansluiting | USB |
| Snoerlengte | 1,50 meter |
| Aan/uit schakelaar | Touch panel ✓ |
| Dimmer | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Spanning | 5V |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Follow Your Dreams
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Follow Your Dreams
€241 Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
€241 Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
FOLLOW YOUR DREAMS
Kan jouw interieur wel een upgrade gebruiken? Deze neon lamp heeft een prachtige lavarode kleur en wordt geleverd inclusief dimmer. Door het touch panel ingedrukt te houden kan je het neon sign dimmen en feller zetten.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Lavarood |
| Afmetingen | 36 x 24 x 2 cm |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Aansluiting | USB |
| Snoerlengte | 1,50 meter |
| Aan/uit schakelaar | Touch panel ✓ |
| Dimmer | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Spanning | 5V |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Xbox
-
€266Oorspronkelijke prijs was: €266.€159Huidige prijs is: €159.
-
- -40%
LED Neon Sign Vibe
-
€382Oorspronkelijke prijs was: €382.€229Huidige prijs is: €229.
-
- -40%
LED Neon Sign Dress to Impress
-
€390Oorspronkelijke prijs was: €390.€234Huidige prijs is: €234.
-
- -40%
LED Neon Sign be you
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.