| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | White Jacket Red (Lavarood) |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Afmetingen | 60 x 52 cm |
| Snoerlengte | 2 meter + (270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Dare To Be Rare
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Dare To Be Rare
€490 Oorspronkelijke prijs was: €490.€294Huidige prijs is: €294.
€490 Oorspronkelijke prijs was: €490.€294Huidige prijs is: €294.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Heerlijke quote in een prachtige lavarode kleur. Gedurfd LED neon sign!
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | White Jacket Red (Lavarood) |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Afmetingen | 60 x 52 cm |
| Snoerlengte | 2 meter + (270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Playstation Icons
-
€228Oorspronkelijke prijs was: €228.€137Huidige prijs is: €137.
-
- -40%
LED Neon Sign Play Dirty
-
€257Oorspronkelijke prijs was: €257.€154Huidige prijs is: €154.
-
- -40%
LED Neon Sign Live your best life
-
€414Oorspronkelijke prijs was: €414.€249Huidige prijs is: €249.
-
- -40%
LED Neon Sign Create
-
€266Oorspronkelijke prijs was: €266.€159Huidige prijs is: €159.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.