| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Warm wit |
| Afmetingen | 90 x 27 x 2 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Aansluiting | 120-240V Adapter |
| Snoerlengte | 2 meter (+ 270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign There’s no place like home
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign There’s no place like home
€490 Oorspronkelijke prijs was: €490.€294Huidige prijs is: €294.
€490 Oorspronkelijke prijs was: €490.€294Huidige prijs is: €294.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
There’s no place like home
Zoek je een geweldige upgrade voor jouw interieur? Maak kennis met deze unieke “There’s no place like home” neon lamp in champagne kleur. Exclusief bij Sfeerbaas.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
1 beoordeling voor LED Neon Sign There’s no place like home
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Warm wit |
| Afmetingen | 90 x 27 x 2 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Aansluiting | 120-240V Adapter |
| Snoerlengte | 2 meter (+ 270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
1 beoordeling voor LED Neon Sign There’s no place like home
-
Gewaardeerd 4 uit 5
Martin Visser (geverifieerde eigenaar) –
Spectaculaire sfeervolle lamp. Het neon sign kwam een dag later dan verwacht dat was jammer. Ophangen ging vrij makkelijk. Hangt prachtig aan onze muur in de woonkamer.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Paradise
-
€531Oorspronkelijke prijs was: €531.€319Huidige prijs is: €319.
-
- -40%
LED Neon Sign Follow Your Dreams
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
-
- -40%
LED Neon Sign Bon Appétit
-
€414Oorspronkelijke prijs was: €414.€249Huidige prijs is: €249.
-
- -40%
LED Neon Sign Bar
-
€465Oorspronkelijke prijs was: €465.€279Huidige prijs is: €279.






Martin Visser (geverifieerde eigenaar) –
Spectaculaire sfeervolle lamp. Het neon sign kwam een dag later dan verwacht dat was jammer. Ophangen ging vrij makkelijk. Hangt prachtig aan onze muur in de woonkamer.