| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Color Jacket New Light Pink |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Afmetingen | 60 x 25 cm |
| Type Lichtbron | Ultra bright LED |
| Snoerlengte | 2 meter + (270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Vibe
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Vibe
€382 Oorspronkelijke prijs was: €382.€229Huidige prijs is: €229.
€382 Oorspronkelijke prijs was: €382.€229Huidige prijs is: €229.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Get your neon VIBE
Hoe stoer en puur vind je dit LED neon sign? Visualiseer eens dat deze schitterende neonlamp aan jouw muur hangt.. Super tof toch!
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
1 beoordeling voor LED Neon Sign Vibe
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Color Jacket New Light Pink |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Afmetingen | 60 x 25 cm |
| Type Lichtbron | Ultra bright LED |
| Snoerlengte | 2 meter + (270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
1 beoordeling voor LED Neon Sign Vibe
-
Gewaardeerd 5 uit 5
Marsha Lupet (geverifieerde eigenaar) –
Goed contact gehad met Eveline voordat ik deze lamp kocht. Ze heeft al mijn vragen duidelijk beantwoord en het resultaat is precies wat ik er van verwacht had, misschien nog wel mooier juist
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Netflix Pizza And Chill
-
€448Oorspronkelijke prijs was: €448.€269Huidige prijs is: €269.
-
- -40%
LED Neon Sign Let’s Party
-
€249Oorspronkelijke prijs was: €249.€149Huidige prijs is: €149.
-
- -40%
LED Neon Sign Hello Gorgeous
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
-
- -40%
LED Neon Sign Bon Appétit
-
€414Oorspronkelijke prijs was: €414.€249Huidige prijs is: €249.






Marsha Lupet (geverifieerde eigenaar) –
Goed contact gehad met Eveline voordat ik deze lamp kocht. Ze heeft al mijn vragen duidelijk beantwoord en het resultaat is precies wat ik er van verwacht had, misschien nog wel mooier juist