| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | White jacket Red – White jacket Warm White – White Jacket Purple |
| Achterpaneel | Geen achterpaneel |
| Afmetingen | 70 x 35 cm |
| Snoerlengte | 2 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Netflix Pizza And Chill
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Netflix Pizza And Chill
€448 Oorspronkelijke prijs was: €448.€269Huidige prijs is: €269.
€448 Oorspronkelijke prijs was: €448.€269Huidige prijs is: €269.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Who’s in for Netflix, pizza and chill? Exclusief bij Sfeerbaas! Heel tof neon sign in de kleuren: White jacket – Red, Warm White en Purple.
Eén van onze specialiteiten zijn LED neon signs zonder achterpaneel. Hoe hang je nou zoiets op? Heel simpel.. Precies hetzelfde als met achterpaneel! Op onze neon signs zonder achterpaneel zitten stevige transparante ringen bevestigd waarmee jij het neon sign in een handomdraai aan de muur schroeft.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | White jacket Red – White jacket Warm White – White Jacket Purple |
| Achterpaneel | Geen achterpaneel |
| Afmetingen | 70 x 35 cm |
| Snoerlengte | 2 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Vibe
-
€382Oorspronkelijke prijs was: €382.€229Huidige prijs is: €229.
-
- -40%
LED Neon Sign Follow Your Dreams
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
-
- -40%
LED Neon Sign Focus
-
€249Oorspronkelijke prijs was: €249.€149Huidige prijs is: €149.
-
- -40%
LED Neon Sign be you
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.