| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | White Jacket Pink |
| Afmetingen | 60 x 30 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Aloha
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Aloha
€282 Oorspronkelijke prijs was: €282.€169Huidige prijs is: €169.
€282 Oorspronkelijke prijs was: €282.€169Huidige prijs is: €169.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Het vakantiegevoel in huis halen? Heerlijke tropische vibes creëren? Dat kan nu met deze fraaie Aloha neon lamp.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | White Jacket Pink |
| Afmetingen | 60 x 30 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Play Dirty
-
€257Oorspronkelijke prijs was: €257.€154Huidige prijs is: €154.
-
- -40%
LED Neon Sign Netflix Pizza And Chill
-
€448Oorspronkelijke prijs was: €448.€269Huidige prijs is: €269.
-
- -40%
LED Neon Sign Let’s Party
-
€249Oorspronkelijke prijs was: €249.€149Huidige prijs is: €149.
-
- -40%
LED Neon Sign Create
-
€266Oorspronkelijke prijs was: €266.€159Huidige prijs is: €159.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.