| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Color Jacket Orange & Color Jacket Ice Blue |
| Afmetingen | 82 x 22 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Chill Out
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Chill Out
€340 Oorspronkelijke prijs was: €340.€204Huidige prijs is: €204.
€340 Oorspronkelijke prijs was: €340.€204Huidige prijs is: €204.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Zeg nou eens eerlijk he.. Oranje en Ice bleu, dat is toch een top kleurcombinatie? We hebben dit design ontworpen op een manier zodat het heerlijke chill vibes uitstraalt.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Color Jacket Orange & Color Jacket Ice Blue |
| Afmetingen | 82 x 22 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Playstation Icons
-
€228Oorspronkelijke prijs was: €228.€137Huidige prijs is: €137.
-
- -40%
LED Neon Sign Paradise
-
€531Oorspronkelijke prijs was: €531.€319Huidige prijs is: €319.
-
- -40%
LED Neon Sign Hello Gorgeous
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
-
- -40%
LED Neon Sign F1 Car
-
€560Oorspronkelijke prijs was: €560.€336Huidige prijs is: €336.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.