| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Roze |
| Afmetingen | 80 x 20cm |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Snoerlengte | 2 meter + (270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Dress to Impress
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Dress to Impress
€470,00 Oorspronkelijke prijs was: €470,00.€282,00Huidige prijs is: €282,00.
€470,00 Oorspronkelijke prijs was: €470,00.€282,00Huidige prijs is: €282,00.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Dress to Impress
Zie je het al voor je? Dit mooie neon sign, hangend in jouw eigen kledingwinkel? Of thuis aan de muur in jouw kledingkamer.
Door het effect van dit neon sign creëer je een geweldige setting om bijvoorbeeld foto’s te shooten.
Wist je dat roze de populairste kleur is in de neon industrie?
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Roze |
| Afmetingen | 80 x 20cm |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Snoerlengte | 2 meter + (270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Rock N Roll
-
€620,00Oorspronkelijke prijs was: €620,00.€372,00Huidige prijs is: €372,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Paradise
-
€640,00Oorspronkelijke prijs was: €640,00.€384,00Huidige prijs is: €384,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Create
-
€320,00Oorspronkelijke prijs was: €320,00.€192,00Huidige prijs is: €192,00.
-
- -40%
LED Neon Sign be you
-
€290,00Oorspronkelijke prijs was: €290,00.€174,00Huidige prijs is: €174,00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.