| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Orange |
| Afmetingen | 80 x 78 cm |
| Kleur Achterpaneel | Zilver Spiegel |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Vier Het Leven
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Vier Het Leven
€650,00 Oorspronkelijke prijs was: €650,00.€390,00Huidige prijs is: €390,00.
€650,00 Oorspronkelijke prijs was: €650,00.€390,00Huidige prijs is: €390,00.
Vier het leven elke dag, Doe eens gek, geniet en lach!
Vind jij een normale spiegel ook zo saai en wil je iets totaal unieks in jouw interieur? Wij hebben voor jou dit prachtige LED Neon Sign ontworpen met een spiegel als achterpaneel. Hang dit neon sign aan de muur en jouw interieur krijgt in één klap een geweldige uitstraling. Het spiegel achterpaneel is beschikbaar in de vormen “Cut to shape” en “Rechthoekig”.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever dit neon sign in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Orange |
| Afmetingen | 80 x 78 cm |
| Kleur Achterpaneel | Zilver Spiegel |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Rock N Roll
-
€620,00Oorspronkelijke prijs was: €620,00.€372,00Huidige prijs is: €372,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Follow Your Dreams
-
€290,00Oorspronkelijke prijs was: €290,00.€174,00Huidige prijs is: €174,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Focus
-
€300,00Oorspronkelijke prijs was: €300,00.€180,00Huidige prijs is: €180,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Dare To Be Rare
-
€590,00Oorspronkelijke prijs was: €590,00.€354,00Huidige prijs is: €354,00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.