| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
|---|---|
| Kleur | Light Pink |
| Afmetingen | 70 x 22 cm |
| Vorm Achterpaneel | Minimalistisch |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Spanning | 12V |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Dreaming
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Dreaming
€311 Oorspronkelijke prijs was: €311.€187Huidige prijs is: €187.
€311 Oorspronkelijke prijs was: €311.€187Huidige prijs is: €187.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Dreaming Vibes!
Ben je helemaal in de wolken van dit Neon Sign? Dan is deze eyecatcher neonverlichting zeker wat voor jou! Door een prachtige warm roze kleur weet je zeker dat dit neon sign perfect in jouw interieur staat.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever dit neon sign in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
|---|---|
| Kleur | Light Pink |
| Afmetingen | 70 x 22 cm |
| Vorm Achterpaneel | Minimalistisch |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Spanning | 12V |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Vibe
-
€382Oorspronkelijke prijs was: €382.€229Huidige prijs is: €229.
-
- -40%
LED Neon Sign Rock N Roll
-
€515Oorspronkelijke prijs was: €515.€309Huidige prijs is: €309.
-
- -40%
LED Neon Sign Hello Gorgeous
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
-
- -40%
LED Neon Sign be you
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.