| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Light Pink |
| Afmetingen | 140 x 16 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Spanning | 12V |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign I F*cking Love F*cking You
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign I F*cking Love F*cking You
€556 Oorspronkelijke prijs was: €556.€334Huidige prijs is: €334.
€556 Oorspronkelijke prijs was: €556.€334Huidige prijs is: €334.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
BEDROOM VIBES!
Is een spannende neon quote meer iets voor jou? Dan is deze eyecatcher neonverlichting helemaal jouw favoriet! Door een prachtige warm roze kleur weet je zeker dat dit neon sign perfect in jouw interieur staat.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever dit neon sign in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Light Pink |
| Afmetingen | 140 x 16 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Spanning | 12V |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Live your best life
-
€414Oorspronkelijke prijs was: €414.€249Huidige prijs is: €249.
-
- -40%
LED Neon Sign Focus
-
€249Oorspronkelijke prijs was: €249.€149Huidige prijs is: €149.
-
- -40%
LED Neon Sign F1 Car
-
€560Oorspronkelijke prijs was: €560.€336Huidige prijs is: €336.
-
- -40%
LED Neon Sign Dare To Be Rare
-
€490Oorspronkelijke prijs was: €490.€294Huidige prijs is: €294.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.