| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Ice blue |
| Afmetingen | 60 x 12 x 2 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 1,50 meter |
| Dimmer | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Spanning | 12V |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Focus
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Focus
€249 Oorspronkelijke prijs was: €249.€149Huidige prijs is: €149.
€249 Oorspronkelijke prijs was: €249.€149Huidige prijs is: €149.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
FOCUS ON YOUR GOALS!
De felle ijsblauwe kleur en het strakke design zorgen voor de geweldige uitstraling van deze neon lamp.
Gebruik deze neon lamp om gefocust te blijven op je doelen en andere te inspireren.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van superieure kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever dit neon sign in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Ice blue |
| Afmetingen | 60 x 12 x 2 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 1,50 meter |
| Dimmer | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Spanning | 12V |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
RGB LED Neon Sign Champagne
-
€1.100Oorspronkelijke prijs was: €1.100.€660Huidige prijs is: €660.
-
- -40%
LED Neon Sign Rock N Roll
-
€515Oorspronkelijke prijs was: €515.€309Huidige prijs is: €309.
-
- -40%
LED Neon Sign Let’s Party
-
€249Oorspronkelijke prijs was: €249.€149Huidige prijs is: €149.
-
- -40%
LED Neon Sign Bon Appétit
-
€414Oorspronkelijke prijs was: €414.€249Huidige prijs is: €249.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.