| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Cold white & Gold |
| Afmetingen | 90 x 45 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Enjoy The Ride
Voordelen bij Sfeerbaas.nl
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig duurzaam silicone Neon Flex
- Met de hand gemaakt en met de grootste zorg en liefde gecreëerd
- Perfecte prijs & kwaliteit klasse
- Gratis verzending
- Snelste levering van de benelux
- 2 jaar garantie
- Niet goed? Geld terug!
LED Neon Sign Enjoy The Ride
€825,00 Oorspronkelijke prijs was: €825,00.€495,00Huidige prijs is: €495,00.
€825,00 Oorspronkelijke prijs was: €825,00.€495,00Huidige prijs is: €495,00.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Schitterend Premium LED Neon Sign! Een stoere quote in 2 verschillende eyecatchende kleuren en lettertypes.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever dit neon sign in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Cold white & Gold |
| Afmetingen | 90 x 45 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra bright LED™ technologie
- Hoogwaardig duurzaam silicone Neon Flex
- met de hand gemaakt en met de grootste zorg en liefde gecreëerd
- Perfecte prijs & kwaliteit klasse
- Gratis verzending
- Snelste levering van de Benelux
- 2 jaar garantie
- Niet goed? Geld terug!
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Rock N Roll
-
€620,00Oorspronkelijke prijs was: €620,00.€372,00Huidige prijs is: €372,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Hard Work Pays Off
-
€525,00Oorspronkelijke prijs was: €525,00.€315,00Huidige prijs is: €315,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Focus
-
€300,00Oorspronkelijke prijs was: €300,00.€180,00Huidige prijs is: €180,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Dare To Be Rare
-
€590,00Oorspronkelijke prijs was: €590,00.€354,00Huidige prijs is: €354,00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.