| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Blauw, lavarood, geel, oranje |
| Afmetingen | 95 x 24 cm |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Achterpaneel | Transparant |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 2 meter (+ 270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign F1 Car
Voordelen bij Sfeerbaas.nl
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig duurzaam silicone Neon Flex
- Met de hand gemaakt en met de grootste zorg en liefde gecreëerd
- Perfecte prijs & kwaliteit klasse
- Gratis verzending
- Snelste levering van de benelux
- 2 jaar garantie
- Niet goed? Geld terug!
LED Neon Sign F1 Car
€675,00 Oorspronkelijke prijs was: €675,00.€405,00Huidige prijs is: €405,00.
€675,00 Oorspronkelijke prijs was: €675,00.€405,00Huidige prijs is: €405,00.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
RUN YOUR OWN F1 RACECAR!
Exclusief bij Sfeerbaas bieden we jou deze schitterende unieke LED Neon F1 Car aan. Volledig met de hand gemaakt van hoogwaardig kwaliteit. Dit eyecatchende neon sign geeft extreem veel licht, is dimbaar en valt op als geen ander!
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• Handleiding
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Het neon sign wordt volledig Plug & Play afgeleverd inclusief 2 jaar garantie.
Is het product toch niet helemaal naar wens? Je hebt altijd 14 dagen de tijd om het neon sign te retourneren.
2 beoordelingen voor LED Neon Sign F1 Car
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Blauw, lavarood, geel, oranje |
| Afmetingen | 95 x 24 cm |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Achterpaneel | Transparant |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 2 meter (+ 270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
2 beoordelingen voor LED Neon Sign F1 Car
-
Gewaardeerd 5 uit 5
Glenn de Koning (geverifieerde eigenaar) –
Ik vind hem fantastisch!! Hij straalt echt mooi in ons sportcafe en we krijgen alleen maar leuke en enthousiaste reacties. Extreem blij met deze aanwinst!
-
Gewaardeerd 5 uit 5
Luka Kroneberg (geverifieerde eigenaar) –
Ik zag deze neon lamp op Facebook voorbij komen en ik heb hem gelijk besteld. gisteren is hij al geleverd en ik had hem niet zo mooi verwacht als dit dankjewel !
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra bright LED™ technologie
- Hoogwaardig duurzaam silicone Neon Flex
- met de hand gemaakt en met de grootste zorg en liefde gecreëerd
- Perfecte prijs & kwaliteit klasse
- Gratis verzending
- Snelste levering van de Benelux
- 2 jaar garantie
- Niet goed? Geld terug!
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Vibe
-
€460,00Oorspronkelijke prijs was: €460,00.€276,00Huidige prijs is: €276,00.
-
- -40%
LED Neon Sign There’s no place like home
-
€590,00Oorspronkelijke prijs was: €590,00.€354,00Huidige prijs is: €354,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Rock N Roll
-
€620,00Oorspronkelijke prijs was: €620,00.€372,00Huidige prijs is: €372,00.
-
- -40%
LED Neon Sign be you
-
€290,00Oorspronkelijke prijs was: €290,00.€174,00Huidige prijs is: €174,00.







Glenn de Koning (geverifieerde eigenaar) –
Ik vind hem fantastisch!! Hij straalt echt mooi in ons sportcafe en we krijgen alleen maar leuke en enthousiaste reacties. Extreem blij met deze aanwinst!
Luka Kroneberg (geverifieerde eigenaar) –
Ik zag deze neon lamp op Facebook voorbij komen en ik heb hem gelijk besteld. gisteren is hij al geleverd en ik had hem niet zo mooi verwacht als dit dankjewel !