| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Tropical Pink – Cold White – Warm White |
| Afmetingen | 80 x 50 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign House & Escape
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign House & Escape
€581 Oorspronkelijke prijs was: €581.€349Huidige prijs is: €349.
€581 Oorspronkelijke prijs was: €581.€349Huidige prijs is: €349.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
100% tevreden klanten
Soms wil je is even heerlijk wegdromen tijdens het luisteren van je favoriete house muziek. Dit mooie tropische neon design helpt jou daarbij op een sfeervolle manier! Exclusief bij Sfeerbaas. De tekst “House & Escape” met een palm in hoge kwaliteit UV print. En wat denk je van de kleurencombinatie die we hebben gebruikt? Tropical pink, cold white en warm white.. Prachtig toch!
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Tropical Pink – Cold White – Warm White |
| Afmetingen | 80 x 50 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 3 meter + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
100% tevreden klanten
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Play Dirty
-
€257Oorspronkelijke prijs was: €257.€154Huidige prijs is: €154.
-
- -40%
LED Neon Sign Netflix Pizza And Chill
-
€448Oorspronkelijke prijs was: €448.€269Huidige prijs is: €269.
-
- -40%
LED Neon Sign Game On
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
-
- -40%
LED Neon Sign Follow Your Dreams
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.