| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Cold White & Gold |
| Afmetingen | 50 x 50 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Spanning | 12V |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign Bitcoin
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign Bitcoin
€575,00 Oorspronkelijke prijs was: €575,00.€345,00Huidige prijs is: €345,00.
€575,00 Oorspronkelijke prijs was: €575,00.€345,00Huidige prijs is: €345,00.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Bitcoin is de eerste, grootste en meest bekende digitale valuta. Handel jij graag in Bitcoins? Dan is dit unieke Neon sign iets voor jou.
Met 2 randen in koud wit en de B in goud is dit een serieuze eyecatcher. Deze neon lamp zorgt voor enorm veel crypto neon vibes.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever dit neon sign in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Cold White & Gold |
| Afmetingen | 50 x 50 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Transparant |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Spanning | 12V |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Vibe
-
€460,00Oorspronkelijke prijs was: €460,00.€276,00Huidige prijs is: €276,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Hard Work Pays Off
-
€525,00Oorspronkelijke prijs was: €525,00.€315,00Huidige prijs is: €315,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Dress to Impress
-
€470,00Oorspronkelijke prijs was: €470,00.€282,00Huidige prijs is: €282,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Dare To Be Rare
-
€590,00Oorspronkelijke prijs was: €590,00.€354,00Huidige prijs is: €354,00.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.