| Product type | RGB LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | RGB Multicolor |
| Afmetingen | 65 x 95 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 2x 2 meter + 2.70m (adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ RGB |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
RGB LED Neon Sign Champagne
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
RGB LED Neon Sign Champagne
€1.100 Oorspronkelijke prijs was: €1.100.€660Huidige prijs is: €660.
€1.100 Oorspronkelijke prijs was: €1.100.€660Huidige prijs is: €660.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Ben je al een tijdje opzoek naar iets unieks waarmee jij in grote mate de show gaat stelen? Met dit fantastische RGB neon design haal je een opvallende multicolor eyecatcher in huis!
Met 1 druk op de knop bepaal je zelf in welke kleur je het neon sign zet. En dat is niet het enige.. Wij hebben dit design ontworpen zodat jij de fles en de glazen in verschillende kleuren kan zetten. Met de handige RGB touch afstandsbediening kies je uit vele verschillende modi en laat je de kleuren rustig of snel in elkaar overlopen. Niks is te gek met dit schitterende RGB Neon sign!
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
De volgende onderdelen zitten gratis bij het neon sign inbegrepen:
• Draadloze RGB dimmer (afstandsbediening)
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 5 meter transparante kabels
• Ophangsysteem
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | RGB LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | RGB Multicolor |
| Afmetingen | 65 x 95 cm |
| Achterpaneel | Cut to shape |
| Snoerlengte | 2x 2 meter + 2.70m (adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ RGB |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Playstation Icons
-
€228Oorspronkelijke prijs was: €228.€137Huidige prijs is: €137.
-
- -40%
LED Neon Sign Mood
-
€248Oorspronkelijke prijs was: €248.€149Huidige prijs is: €149.
-
- -40%
LED Neon Sign Follow Your Dreams
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.
-
- -40%
LED Neon Sign Dare To Be Rare
-
€490Oorspronkelijke prijs was: €490.€294Huidige prijs is: €294.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.