| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Purple |
| Afmetingen | 70 x 34 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Zilver spiegel |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Spanning | 12V |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign It’s a vibe
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign It’s a vibe
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€299,40Huidige prijs is: €299,40.
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€299,40Huidige prijs is: €299,40.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
IT’S A VIBE !
Ook jij wilt toch heerlijke neonvibes in jouw ruimte? Waar wacht je nog op? Vibe up your space! Deze unieke neon lamp in paarse neon en een zilvere spiegel als achterpaneel is een echte blikvanger en zorgt voor een ultieme sfeer.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 3 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Bestel je liever dit neon sign in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Purple |
| Afmetingen | 70 x 34 cm |
| Vorm Achterpaneel | Cut to shape |
| Kleur Achterpaneel | Zilver spiegel |
| Snoerlengte | 3 meter transparant + (270cm adaptersnoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| Spanning | 12V |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A+ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign You Got This
-
€410,00Oorspronkelijke prijs was: €410,00.€246,00Huidige prijs is: €246,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Dare To Be Rare
-
€590,00Oorspronkelijke prijs was: €590,00.€354,00Huidige prijs is: €354,00.
-
- -40%
LED Neon Sign Bon Appétit
-
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€299,40Huidige prijs is: €299,40.
-
- -40%
LED Neon Sign Bar
-
€560,00Oorspronkelijke prijs was: €560,00.€336,00Huidige prijs is: €336,00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.