| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Ice Blue |
| Afmetingen | 70 x 25 cm |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Snoerlengte | 1.50 meter + (270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
LED Neon Sign You Got This
Voordelen bij SFEERBAAS
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
LED Neon Sign You Got This
€340 Oorspronkelijke prijs was: €340.€204Huidige prijs is: €204.
€340 Oorspronkelijke prijs was: €340.€204Huidige prijs is: €204.
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
YOU GOT THIS!
Ben je op zoek naar jouw dagelijkse dosis motivatie? Of kan iemand anders deze motiverende woorden goed gebruiken? Dit neon sign is een geweldige manier om gemotiveerd te blijven. Met deze inspirerende neonlamp creëer je direct een bijzondere sfeer.
De neon signs van Sfeerbaas zijn van de hoogste kwaliteit en speciaal ontworpen om er jarenlang zorgeloos van te kunnen genieten.
Met een kraakhelder achterpaneel, Ultra bright LED technologie en duurzaam silicone materiaal ben je verzekerd dat jij de juiste keus bij ons maakt.
What else is in the box?
• Draadloze RF Dimmer
• Schroeven, pluggen en afstandhouders
• 120-240V Adapter (270cm snoer)
• 2 meter transparante kabel
• Ophangsysteem
Heb je liever deze neon lamp in een andere kleur of maat? Geen probleem! Laat het ons weten via de livechat of bel/app naar 0617309089.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Jouw voordelen bij Sfeerbaas.nl
| Product type | LED Neon sign |
|---|---|
| Materiaal | Acrylpaneel / Silicone LED Neon flex |
| Kleur | Ice Blue |
| Afmetingen | 70 x 25 cm |
| Type Lichtbron | LED Neon |
| Snoerlengte | 1.50 meter + (270cm snoer) |
| Dimmer | ✓ |
| Montagemateriaal | ✓ |
| IP waarde | IP54 |
| Levensduur | Tot 100.000 branduren |
| Energielabel | A++ |
| Keurmerk | CE, RoHS, SGS |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
- Ultra Bright LED™ technologie
- Hoogwaardig silicone Neon Flex
- Premium afwerking - 3D - Geavanceerde methode
- Maximale kwaliteit, scherpe prijs
- Gratis verzending
- Snelste levering Europa - 4-6 werkdagen
- 2 jaar garantie
- Nummer 1 beoordeeld op Google en Trustpilot
- Vandaag besteld = direct in productie
Levering ca. 4 tot 6 werkdagen
Deze producten vind je misschien ook leuk
-
- -40%
LED Neon Sign Xbox
-
€266Oorspronkelijke prijs was: €266.€159Huidige prijs is: €159.
-
- -40%
LED Neon Sign There’s no place like home
-
€490Oorspronkelijke prijs was: €490.€294Huidige prijs is: €294.
-
- -40%
LED Neon Sign Netflix Pizza And Chill
-
€448Oorspronkelijke prijs was: €448.€269Huidige prijs is: €269.
-
- -40%
LED Neon Sign Game On
-
€241Oorspronkelijke prijs was: €241.€144Huidige prijs is: €144.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.